PUDRA MASAJI

Pudra masajı, alerjik bir bünyeye sahip olan, masaj yağlarından irite olan, yağlı ve sivilceli cilt yüzeyine sahip olan kişilerin tercih ettikleri bir masajdır. Masaj sırasında aromatik yağlar yerine pudra ( bebek pudrası, ince pudra) kullanılmaktadır.

Pudra masajı yararları; kilo sorunu yaşayan, obezite rahatsızlığı bulunan, diyet yapan, sivilceli ve hassas cilde sahip olan kişilerin sorunsuz bir masaj deneyimi yaşamalarını sağlar. Kilo sorunu olan kişiler içinse yağ kullanımı gerçekleşmediği için avantajlı bir durum yaratır.

Pudra masajı kimlere yapılır? Pudra masajı, tahrişe meyilli, sivilceli ve alerjik cilt yapısına sahip, masaj yağlarından keyif almayan ve rahatsız olan, diyet yapan ya da daha yumuşak temaslı masajdan hoşlanan kişilere uygulanabilmektedir. Pudranın yaratmış olduğu pürüzsüz ve rahat akış sayesinde kişilerin rahatlama seviyeleri daha üst aşamaya taşınmış olur. Her bir masaj tekniğinde ya da yönteminde pudra kullanılabilmektedir. O nedenle gerçekleştirilen masajın mutlaka deneyimli ve uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir.

Pudra masajı hizmetimizden uzman ve deneyimli masör hizmetimiz ile birlikte yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz