BOYUN FITIĞI MASAJI

Boyun fıtığı masajı günlük hayatta maruz kalınan baskı ve zorlanmalar sonucunda ve korunaksız olan boyun bölgesinde omurların arasındaki disklerin bozulması ile ortaya çıkan boyun fıtığı tedavisinde uygulanır.

Boyun fıtığının yarattığı çeşitli belirtiler bulunmaktadır. Bunlar baş ağrısı, boyun ağrısı, sinirler üzerinde baskı yaratıyor ise kolda güç kaybı, beyine giden damarlar üzerine baskı yaptığı takdirde kulak çınlaması, baş dönmesi, dengesizlik, çift görme problemine kadar değişkenlik gösterebilmektedir. İleri aşamalarda ise omuriliğe yaptığı baskı sonucunda ellerde becerisizlik, bacaklarda uyuşma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Boyun fıtığı tedavisi masaj yardımıyla gerçekleştirilebilmektedir. Yine rahatsızlığın şiddetine göre belirlenen seans süreleri sonucunda hasta ağrılarından ve diğer şikayetlerinden kurtulmuş olmaktadır.

Boyun fıtığı tedavi destekleyici masaj ile ameliyatsız tedavi gerçekleştirilir. Boyun ve boyundan sırta yayılmakta olan ağrıların, uyuşmaların giderilmesini sağlanır. Bu aşamada boyun fıtığının büyüklüğü, ciddi ilerleme görülmediği takdirde önem oluşturmamaktadır. Boyun fıtığı masaj hizmetimiz ile güvenli eller tarafından tedavi olabilir, çektiğiniz sıkıntılara son verebilirsiniz.

Hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.